Kristina dhe Ben fotografohen së bashku - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kristina dhe Ben fotografohen së bashku

NULL NULL
25/05/2015

Kristina Rihanoff është parë në shtëpinë e saj në Brentwood  me Ben Cohen, pasi çifti mori pjesë në një ngjarje bamirësie në Londër, transmeton Klan Kosova.

Dyshja fillimisht u bashkua të enjten mbrëma një  darkë  në Londër para se ata shkuan në ndërtesën  në të cilën balerina ka një banesë.

E  takimi i tyre  vonë natën ka ndezur edhe më tej thashethemet se ata mund të jenë më shumë se miq, edhe pse pretendimet e ngjashme të bëra në të kaluarën janë mohuar gjithmonë  me forcë nga të dyja palët.

klankosova.tv