Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Krisje në raportet mes çiftit? – Shkak Edona James, Ilirjana shfaqet mjaft xheloze në të (VIDEO)

NULL NULL
14.11.2023 16:35

Ilirjana është shprehur e pakënaqur me një veprim që Edona e ka bërë ndaj saj dhe Adrit.

Ajo i tha Adrit se Edona i ka thënë asaj se i pëlqen i fejuari i saj.

“Mendoj se e ka për hajgare, çka nëse e ka përnime, çka të intereson ty?”

“Mua po më keshet se mbrëmë jo burri yt diçka, tash mbrëmë ju filluat jo i pëlqen e jo nuk i pëlqen”.

“Nëse vazhdon serioz nuk mundem e di që është hajgare dhe po të ngacmon por kjo e sotit nuk është në rregull, nuk mundet dikush të vijë të më thotë unë i pëlqej burrit tënd”, ka thënë Ilirjana./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.