Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Krerët e shtetit së bashku me Begajn bëjnë homazhe te Lidhja e Prizrenit

NULL NULL
10.06.2023 14:07
Lidhja e Prizrenit homazhe
Lidhja e Prizrenit homazhe

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ai i Shqipërisë, Bajram Begaj, kryeparlamentari Glauk Konjufca dhe kryeministri Albin Kurti, në përmbyllje të shënimit të 145-vjetorit të Lidhjes së Prizrenit, kanë bërë homazhe në Kompleksin e Lidhjes.

Para përmbylljes, u shfaq edhe një ekspozitë me veshje e ushqime tradicionale, me ç ‘rast krerët e shtetit provuan ushqimet tradicionale të Prizrenit./EO

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

Lidhja e Prizrenit
 
Lidhja e Prizrenit
 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.