18:21, 12 Janar 2019

Teksa Dialogu ndërmjet Kosovës dhe Serbisë është në fazën përfundimtare të tij.

Krerët e PSD-ës flasin për zhvillimet kryesore të tij me Ambasadorin e SHBA-së në Kosovë, Philip Kosnet.

“Mbrëmë me nënkryetarin Visar Ymeri u takuam me Ambasadorin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës z. Philip Kossnet. Diskutuam për zhvillimet e fundit politike në Kosovë, qëndrimet e PSD dhe për zhvillimet kryesore rreth Dialogut në mes të Kosovës dhe Serbisë me fokus në viziten e fundit në Bruksel”, shkruan Shpend Ahmeti në rrjetin social Facebook.

Ja postimi i plotë i tij:

Konkurs Pune

Lexo më shumë