Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kremtimi i Shenjtërimit të Nënë Terezës, Meta bën thirrje për më shumë dashuri

NULL NULL
05.09.2018 10:01

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka kujtuar sot ditën e kremtimit të shenjtërimit të Nënë Terezës,

 Meta në një postim në Facebook ka përmendur edhe njëherë veprën e saj të rëndësishme, që ka lënë gjurmë në historinë e njerëzimit, ndërsa bëri thirrje që kjo ditë të shërbejë si ditë reflektimi.

“Jo të gjithë ne mund të bëjmë gjëra të mëdha, por secili nga ne mund të bëjë gjëra të vogla me dashuri të madhe”, shkroi mes të tjerash kreu i shtetit shqiptar në mesazhin e tij, duke risjellë në kujtesë shprehjen e Shën Nënë Terezës dhe duke bërë thirrje për më shumë dashuri.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.