Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kremlini thotë se marrëdhëniet me ShBA-në ndodhen në “nivelin më të ulët”

NULL NULL
15.03.2023 12:22
Dmitry Peskov

Marrëdhëniet ShBA-Rusi janë aktualisht në nivelin më të ulët, ka thënë Kremlini.

Dje, Uashingtoni akuzoi Moskën për rrëzimin e një prej dronëve të saj spiun mbi Detin e Zi.

Zëdhënësi i Kremlinit Dmitry Peskov tha se nuk kishte pasur asnjë kontakt të nivelit të lartë me ShBA-në lidhur me incidentin, megjithëse ai tha se Rusia nuk do të refuzonte kurrë të angazhohej në dialog konstruktiv.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.