Kremlini ia kthen Uashingtonit, e quan Bidenin kriminel (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kremlini ia kthen Uashingtonit, e quan Bidenin kriminel (VIDEO)

NULL NULL
4 months më parë

Bombardimet, vrasjet dhe të bëmat e tjera ruse në Ukrainë e nxitën presidentin amerikan, Joe Biden, ta quajë kriminel homologun e tij, Vladimir Putin.

I menjëhershëm ishte reagimi i Moskës, që vlerësoi se kjo deklaratë e amerikanit është e papranueshme dhe e pafalshme.

Kronikën e zgjeruar mund ta ndiqni në videon më poshtë: