15:09, 19 Prill 2019

Mentor Mazreku ka publikuar projektin e tij të ri.

Kënga quhet “Krejt i humbur” dhe është punuar nga vet artisti, njofton Klan Kosova.

Projekti vjen i shoqëruar me videoklip i cili përmban edhe titra.

Konkurs Pune

Lexo më shumë