Kravata, kuleta dhe përparëse nga Elzan Lama (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kravata, kuleta dhe përparëse nga Elzan Lama (VIDEO)

NULL NULL
05/09/2018

Elzan Lama, djaloshi nga Gjakova merret me punimin e kravatave, kuletave dhe përparëseve.

Për detaje mund ta ndiqni storien e gazetares Shpresa Sekiraqa .