Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Krasniqi: Synimi im është të kem një meç në stadiumin “Fadil Vokrri”

NULL NULL
12.03.2023 23:04

Boksieri Robin Krasniqi ka thënë se ëndërron që të bëjë një luftë në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Krasniqi tregoi se synon që këtë luftë ta bëjë në Prishtinë, në këtë vit apo në tjetrin, pa dhënë më shumë detaje, njofton Klankosova.tv.

“Mungesa 1 vit e gjysmë u kanë me një arsyetim. Nuk kam fjetur, ka qenë martesa lindja e djalit. Më dëshpërojë se 17 vjet punë, me ta vjedhë punën, krejt njerëzit e panë fituesin, ajo me boni me u ndie jo shumë mirë, shumë shpejt do të startojmë me tjera”, u shpreh Krasniqi në Klan Kosova.

“Ka me kanë një vit shumë interesant, unë do të mundohem që edhe njëherë këtë vit të boksiojë, qëllimi im është të boksojë në Kosovë, në vitin e ardhshëm apo në këtë vit ta shohim”. /Klankosova.tv.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.