Krasniqi: Plisin edhe çajin s’kemi plan me i heq - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Krasniqi: Plisin edhe çajin s’kemi plan me i heq

NULL NULL
14/04/2020

Haxhi Krasniqi është një nga boksierët më të mirë shqiptar në histori.

Ylli nga Juniku edhe pse karrierën e ka zhvilluar në Gjermani, asnjëherë nuk e ka anashkaluar prejardhjen e tij.

Së fundmi ai ka postuar një fotografi në rrjetet sociale, ku shihet vëllai i tij, Qendrimi me plis dhe me qaj.

“Plisi 1, Çaji 2, se kemi ne plan me i hek”

.