Krasniqi para seancës gjyqësore: Vazhdojmë me çmontime - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Krasniqi para seancës gjyqësore: Vazhdojmë me çmontime

NULL NULL
28/02/2017

Zëdhënësi i Lëvizjes Vetëvendosje, Frashër Krasniqi ka postuar një fotografi ku shihet bashkë me aktivistët Atdhe Arifi, Egzon Haliti dhe Adea Batushën.

Të katër këta  janë paraqitur sot në seancën fillestare ndaj tyre, ku janë si të dyshuar për sulmin në Kuvendin e Kosovës.

Krasniqi në këtë fotografi që është realizuar pak para nisjes së kësaj seance ka shkruar “Vazhdojmë me çmontime”, transmeton Klan Kosova.

Krasniqi në këtë seancë është shprehur se nuk ndihet fajtor dhe se pafajësia e tyre është dëshmuar.

“Historia ka treguar se pushtetet autoritare kanë dënuar njerëz të pafajshëm para se me përfunduar prapa grilave”, ka thënë ndër të tjera Krasniqi në këtë seancë.

captureeee