Krasniqi: Dua të kem tre ose katër fëmijë (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Krasniqi: Dua të kem tre ose katër fëmijë (VIDEO)

NULL NULL
12.03.2023 23:09

Boksieri Robin Krasniqi ka thënë se është për një familje të madhe.

Krasniqi mes tjerash i ftuar në “Sports Show” në Klan Kosova, ka treguar për numrin e fëmijëve që ka dëshirë që t’i ketë, njofton Klankosova.tv.

“Unë jam për një familje për tre ose katër fëmijë. Patjetër fitorja u kanë për djalin tim për familjen dhe njerëzit që më donë, shpresoj se do t’i shpërblej me shumë fitore në të ardhmen”, u shpreh Krasniqi.

Ai aktualisht është prind i një djali. /Klankosova.tv.