Krasniqi dhe Çitaku ia urojnë Thaçit ditëlindjen: Dielli do të lindë përsëri - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Krasniqi dhe Çitaku ia urojnë Thaçit ditëlindjen: Dielli do të lindë përsëri

NULL NULL
24.04.2023 12:38
Krasniqi thaçi

Memli Krasniqi, kryetari i PDK-së, dhe nënkryetarja Vlora Çitaku, sot ia kanë uruar ditëlindjen e ish-presidentit të Kosovës, Hashim Thaçit, i cili gjendet në paraburgim në Hagë, dhe ndaj tij është duke u zhvilluar një proces gjyqësor nga Specialja.

“Urime 55 vjetori i lindjes, President! Dielli do të lindë përsëri!”, ka shkruar Krasniqi në rrjetin social Facebook.

Thaçin me postim në Facebook e uroi edhe Çitaku.

” Urime ditëlindja President Thaçi. Dielli do të lindë përsëri”, ka shkruar Çitaku./Klankosova.tv

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iO