22:00, 11 Tetor 2018

Kourtney Kardashian dhe i dashuri i saj i përfolur, Luka Sabbat, u panë duke vizituar galerinë e bardhë në Beverly Hills, California.

39-vjeçarja dhe aktori 20-vjeçar u fotografuan së bashku në vazhdën e thashethemeve se ata janë në lidhje, transmeton Klan Kosova.

‘Nuk ka asgjë serioze tani për tani’, ka thënë një burim për People.

kourtney kardashian gallery with luka sabbat 024162859

kourtney kardashian gallery with luka sabbat 024162859