14:33, 24 Qershor 2019

Kalidou Koulibaly nuk e ka konfirmuar nëse do të mbetet tek Napoli edhe sezonin e ardhshëm.

“Nuk e di, mendoj që po”, ka thënë Koulibaly i pyetur nëse do të rrijë tek napolitanët.

Së fundi është spekuluar shumë se Manchester United dhe Manchester City janë duke e kërkuar me ngulm qendërmbrojtësin senegalez.

Konkurs Pune

Lexo më shumë