Kot kërkoni selfie me Emma Watson! - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kot kërkoni selfie me Emma Watson!

NULL NULL
02/03/2017

Aktorja britanike Emma Watson ka dhënë qëndrimin e saj për media rreth faktit se ajo nuk pranon asnëjherë të bëj selfie me fansat e saj.

Watson një gjë të tillë ka thënë se e bën për shkak të sigurisë që në atë mënyrë ajo ka më shumë shance të mbrojë privatësinë e saj, njofton Klan Kosova.

‘’Unë kam dëshirë që të ruaj privatësinë time. Nëse dikush bën një fotografi me mua dhe e poston, brenda dy sekondave të gjithë do e kuptojnë se ku ndodhem”, u shpreh ajo, përcjellë Klan Kosova.