18:00, 14 Prill 2019

Nëse deri para pak vitesh kostumet konsideroheshin një veshje serioze e përshtatshme për profesionit e një profili të lartë, tanimë shtëpitë e modës i kanë sjellë në të gjitha modelet e ngjyrat, që çdokush ta përqafojë trendin e pranverës 2019.

Mënyra më e lehtë për të gjallëruar garderobën është pikërisht të zgjidhni ngjyrat e ndezura, nga e verdha, vjollce e deri tek hijet e ngjyrës rozë, transmeton Klan Kosova.

Balenciaga, Roksanda, Peter Pilotto dhe Boss sollën këtë sezon modelet më të bukura të kostumeve, por jashtë pasarelave ju mund t’i përshtatni sipas stilit tuaj apo atij të “rrugës”.

Këto janë disa nga kostumet më të mira për stinën e pranverës.
Konkurs Pune

Lexo më shumë