10:00, 14 Maj 2019

Reperi me prejardhje shqiptare, Gashi, ka bërë një tatuazh të ri, njofton Klan Kosova.

Ai shkroi “KOSOVO” në pjesën e barkut dhe këtë e bëri të ditur me anë të një fotografie që e postoi në Instagram.

“Më duhej ta rruaja leshin”, shkroi ai teksa dokumentoi tatun.

View this post on Instagram

Had to shave the lesh

A post shared by GASHi (@gashi) on

Konkurs Pune

Lexo më shumë