Kosovari, kampion i Austrisë (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kosovari, kampion i Austrisë (VIDEO)

NULL NULL
nga Jon Ajeti 31.03.2023 22:31

E la të shtangur kundërshtarin qysh në raundin e dytë.

Bokseri Dardan Avdylaj me grushtet e tij e gjunjëzoi bullgarin Pencho Tsvetkov, njofton Klankosova.tv.

Ky i fundit nuk ishte me në gjendje ta vazhdonte duelin dhe fitorja i shkoi kosovarit.  Triumfi e bëri Avdylajn kampion të peshave të rënda në shtetin e Austrisë.