Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kosova vend-takim i ministrave të rajonit

NULL NULL
04.05.2015 08:24
Në Prishtinë sot do të mbahet konferenca rajonale për arsimin e lartë dhe kërkimin shkencorë.

Ministri i Arsimit, Arsim Bajrami, do t`i pres sot në Prishtinë, ministrat Lindita Nikollën nga Shqipëria dhe Abdilaqim Ademin nga Maqedonia.

Bajrami bashkë me dy homologët e tij do të nis konferencën rajonale për arsimin e lartë dhe kërkimin shkencorë.

Konferenca  nis në orën 09:00, ndërsa më vonë do të ketë edhe një takim mes tre ministrave, ndërkaq, në orën 11:30, të tre ministrat do të kenë një konferencë për media.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.