Kosova U-21 mposhtet nga Republika Çeke me rezultat minimal

Kosova U-21 mposhtet nga Republika Çeke me rezultat minimal

NULL NULL
2 weeks më parë

Kombëtarja e Kosovës U-21 ka humbur me rezultat 1-0 nga skuadra e Republikës Çeke.

Çekët e shënuan golin e vetëm në minutën e 38-të dhe rezultati nuk u ndryshua më, njofton Klankosova.tv.

Ky ishte raundi i tretë i ndeshjeve për dardanët, në kuadër të kualifikimeve për Euro U-21.

Në dy ndeshjet e para Kosova pati një fitore dhe një humbje.