Kosova pjesëmarrese në turneun ndërkombëtar YDF - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kosova pjesëmarrese në turneun ndërkombëtar YDF

NULL NULL
nga Jon Ajeti 28.03.2023 17:25

Ekipet e Kosovës U14 në të dyja konkurrencat, do të garojnë në turneun ndërkombëtar të basketbollit YDF, që do të zhvillohet në Bullgari nga 28 marsi deri më 2 prill.

Në këtë turne, përveç Kosovës do të garojnë Bullgaria, Rumania, Maqedonia e Veriut dhe Turqia.

Ndërkohë para nisjes për këtë turne janë publikuar 12-shja në të dyja konkurrencat. /Klankosova.tv