Kosova pa mëshirë, e shkel Shqipërinë (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kosova pa mëshirë, e shkel Shqipërinë (VIDEO)

NULL NULL
nga Qendresa Sinani 07.03.2023 20:30

Ushtarët e Kosovës e ata të Shqipërisë garuan të martën, por jo me uniformën nën të cilën edhe janë betuar.

Ata u ndeshën në futboll, për nder të Epopesë së UÇK-së, derisa u përkrahën nga kolegët e tyre.

Një ndeshje e tillë u tha të jetë organizuar me shkas në një datë të rëndësishme për kombin dhe se ka karakter më shumë se vetëm shtetëror.

Një ushtar i Shqipërisë e pa barazimin si rezultat kompromisi për betejën, ndonëse pranoi se Kosova po luante më mirë. Dëshira e tij nuk u plotësua, meqë kosovarët mposhtën shqiptarët 3 me 1. /Klankosova.tv

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS