Kosova ia heq vizat Arabisë Saudite - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kosova ia heq vizat Arabisë Saudite

NULL NULL
24.04.2023 18:44
Schengen-Visa

Qytetarët e Arabisë Saudite do të mund të vizitojnë Kosovën pa viza.

Lajmi u bë ditur nga Ambasada e këtij vendi në Shqipëri.

Ata do të lejohen që të hyjnë në Kosovë deri më 31 dhjetor, duke pasur një pasaportë të vlefshme.

Njëjtë sipas këtij informacioni ka vepruar edhe Shqipëria.

Lidhur me këtë zhvillim kanë raportuar edhe mediat arabe.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS