Kosova e Gjermania firmosin ujdi financiare - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kosova e Gjermania firmosin ujdi financiare

NULL NULL
15/12/2015

Sot nënshkruhet Marrëveshja  për Bashkëpunim Financiar 2015 (“Projekti i subvencioneve”) ndërmjet Qeverisë Federale të Gjermanisë dhe asaj të Kosovës.

Marrëveshja do të nënshkruhet nga ministri i Financave, Avdullah Hoti dhe ambasadorja e Gjermanisë në Kosovë, Angelika Viets, transmeton Klan Kosova.