Korçë, pronari i vë flakën banesës së tij - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Korçë, pronari i vë flakën banesës së tij

NULL NULL
28.03.2023 09:25
korçë, banesa, flaket

Një banesë në fshatin Ravonik të Korçës është përfshirë nga flakët. Mësohet se pronari i banesës vuan nga probleme mendore dhe ia ka vënë flakën vetë banesës.

Fatmirësisht nuk ka pësuar dëmtime pasi zjarrfikësja ndërhyri në kohë duke shuar flakët.

Ndërkohë, policia shqiptare po kryen veprimet për ngjarjen. /EN