Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Korab Shaqiri dhe Lori vijnë me këngën “Dashni ku je” (VIDEO)

NULL NULL
09.06.2023 00:38
dashni ku je

Në ritmin e orkestruar me kujdes dhe tekstin e shkruar nga vet ai, Korab Shaqiri ka bashkuar forcat me këngëtaren e mirënjohur Lorin për të sjell këngën “Dashni ku je”.

Ky projekt është publikuar para disa ditësh dhe është vazhdimësi e projekteve të tjera nga Korab Shaqiri, i cili siç duket është rikthyer me shumë ritëm dhe energji të re.

Aktualisht kënga ka arritut që t’i marrë 139 mijë shikime në Youtube.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.