Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kontakte të reja në mes të Real Madrid dhe Dortmund për Bellingham

NULL NULL
nga Shpend Spahija 01.06.2023 08:16

Sipas medieve gjermane, biseda të reja janë zhvilluar në 24 orët e fundit në mes të Real Madrid dhe Dortmund për Jude Bellingham.

Spanjollët dhe gjermanët janë duke punuar në detajet e fundit të marrëveshjes për mesfushorin anglez, para se të zyrtarizohet në qershor.

Real Madrid do t’i paguajë së pari 100 milionë euro tek Dortmund dhe bonuset e tjera mund të shkojnë deri në 50 milionë euro.

 

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.