Konjufca nesër takon Escobarin - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Konjufca nesër takon Escobarin

NULL NULL
16.03.2023 20:09

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, nesër pritet të takohet me të dërguarin Special të ShBA-së për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar.

Në njoftimin për media bëhet e ditur se ky takim pritet të zhvillohet me fillim nga ora 10:20, përcjell Klankosova.tv.

“Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Glauk Konjufca, pret në takim Zëvendës Ndihmës Sekretarin e SHBA-së, Gabriel Escobar”, thuhet në njoftim.

Ndryshe, Escobar nesër pritet që të takohet edhe me presidenten e vendit, Vjosa Osmani, takim ky që do të nis në ora 09:00.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.