9:15, 20 Maj 2019

Një grup i armatosur ka qëlluar mbi pronarët e një bari në Belem të Brazilit, kështu duke vrarë 11 persona dhe duke plagosur një tjetër.

Anëtarët e këtij grupi të armatosur po mbanin maska për të mbuluar fytyrat e tyre para se ta kryenin sulmin vdekjeprurës, shkruan Euronews, transmeton Klan Kosova.

Ende nuk dihen motivet e këtij sulmi dhe autoritetet braziliane nuk kanë arritur ta identifikojnë ndonjë të dyshuar për këtë sulm.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë