Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Konfiskohen mbi 550 litra tretës në rajonin e Ferizajt (FOTO)

NULL NULL
02.06.2023 16:47
Vaji

Zyrtarët e Doganës së Kosovës kanë konfiskuar 568 litra tretës gjatë një aksioni në rajonin e Ferizajt.

Ky aksion, siç njofton ky institucion është kryer pa paralajmërim në dy lokacione ku dhe është kapur sasia e tretësirës, transmeton KlanKosova.tv.

Personave përgjegjës, numri i të cilëve nuk theksohet, bëhet me dije se u është iniciuar procedura e kundërvajtjes.
Tretesi

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.