Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Konfirmohet vazhdimi i katërt i filmit “Bad Boys”

NULL NULL
01.02.2023 15:18

Martin Lawrence dhe Will Smith kanë njoftuar në një video që kanë postuar në rrjetet sociale se po ribashkohen për një komedi të katërt aksion të “Bad Boys”.

“Bad Boys 4! Është zyrtare!” tha Smith.

“Ashtu është”, pranoi Lawrence, duke buzëqeshur, përcjell Klankosova.tv

Asnjë detaj në lidhje me fillimin e prodhimit ose hedhjen shtesë nuk u zbuluan menjëherë.

Komedia e policëve “Bad Boys”, u publikua për herë të parë në vitin 1995. Vazhdimet pasuan në vitin 2003 dhe 2020.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.