21:37, 13 Janar 2020

Ka muaj tashmë që një bashkëpunim i tillë është paralajmëruar, shumë shpesh artistët në intervista bënin të qartë dëshirën për të bashkëpunuar në një projekt.

Mirëpo pritjes do i vi fund së shpejti meqë Tayna dhe Mozzik kanë konfirmuar bashkëpunimin, transmeton Klan Kosova.

Tanimë vetëm mbetet të bëhet e ditur data e lansimit të duetit pasi, kënga është përfunduar, bën të ditur menaxheri i Taynës, duke thënë se është një ‘Mega hit’.

Mozzik në një postim të bërë në Instagram ka zbuluar edhe titullin e këngës, e cila do të mbajë titullin ‘Edhe ti’.

Konkurs Pune

Lexo më shumë