Konfirmohet ora kur dalin biletat në shitje për ndeshjen me Malin e Zi

Konfirmohet ora kur dalin biletat në shitje për ndeshjen me Malin e Zi

NULL NULL
3 years më parë

Biletat për ndeshjen midis Kosovës dhe Malit të Zi, pritet të dalin në shitje me 07.10.2019 në orën 16:00.

Këtë e ka bërë të ditur kompania që ofron shtien e biletave për ndeshjet në Kosovë, njofton Klan Kosova.

Përballja me Malin e Zi do të zhvillohet më 14 tetor në stadiumin “Fadil Vokrri”, në Prishtinë.

“Dardanët” bëjnë pjesë në grupin A të kualifikimeve për Kampionatin Evropian 2020.

Renditja aktuale në tabelë është kjo.

Anglia – 12 pikë

Republika e Çekisë – 9 pikë

Kosova – 8 pikë

Mali i Zi – 2 pikë

Bullgaria – 2 pikë.