Konfirmohet bashkëpunimi në mes të Shkurtes, Norës dhe Bardhit - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Konfirmohet bashkëpunimi në mes të Shkurtes, Norës dhe Bardhit

NULL NULL
7 days më parë

Javë më parë, emisioni Prive përmes rubrikës “E vërtetë, e pavërtetë”, raportoi se Shkurte Gashin dhe Nora Istrefin, po i bën bashkë Bardhi në një projekt muzikor.

Kjo këngë në mes të tre artistëve është paraparë për sezonin e nxehtë të verës.

Disa javë pas raportimit, bashkëpunimi është zyrtarizuar.

Kanë qenë menaxhmentet e artistëve ata që e kanë vulosur bashkimin e forcave, duke e paralajmëruar projektin nën mbishkrimin “vjen së shpejti”.

Datë nuk ka ende, mirëpo besohet që nuk do të vonohet shumë. Gjithçka vjen së shpejti! /Prive.al