Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Konfederata suedeze e sportit mohon se do të mbahet kampionati i seksit

NULL NULL
08.06.2023 22:28
Suedia
Suedia

Ditëve të fundit në mediat ndërkombëtare ka qarkulluar lajmi se në Suedi do të mbahet Kampionati Evropian i Seksit, i cili sipas raportimeve do të fillonte sot.

Por, një gjë të tillë e ka mohuar konfederata suedeze e sportit, duke thënë se janë duke u përhapur informacione jo të vërteta, shkruan DW, transmeton Klankosova.tv.

Anna Setzman, zëdhënëse e konfederatës suedeze të sportit për DW dha detaje në lidhje me këto informacione.

“I gjithë ky informacion është i rremë. Për momentin, në disa media ndërkombëtare po përhapen informacione të rreme për Suedinë dhe sportet suedeze, këto i mohojmë fuqishëm”, është shprehur ajo.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.