Koncerti i Kurorëzimit nis me ''Feel The Love'' nga Dj Pete Tong - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Koncerti i Kurorëzimit nis me ”Feel The Love” nga Dj Pete Tong

NULL NULL
07.05.2023 21:51
Koncerti

Në Mbretërinë e Bashkuar tashmë ka nisur Koncerti i Kurorëzimit për të festuar celebrimin e Mbretit Charles së Tretë dhe Mbretëreshës Camilla.

Koncerti nisi me një performancë nga Dj Pete Tong, i cili interpretoi ”Feel The Love” të Rudimental me vokalistët e ftuar JERUB dhe Vula, përcjell klankosova.tv.

Një klasik Ibiza mund të mos jetë gjëja e parë që do të prisni nga një koncert që feston monarkun e ri.

Por përpara ngjarjes, Tong zbuloi: “Ai [Mbreti Charles] donte klasikët e Ibizës, kjo ishte shumë specifike’’, ishte shprehur ai.