Komisioni për Punë të Jashtme takohet me ambasadorin francez - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Komisioni për Punë të Jashtme takohet me ambasadorin francez

NULL NULL
11.05.2023 10:03
Komisioni per Pune te Jashtme

Anëtarët e Komisionit parlamentar për Punë të Jashtme dhe Diasporë janë takuar mëngjesin e sotëm me ambasadorin e Republikës së Francës në Kosovë, Olivier Guerot.

Mediat janë lejuar që të marrin vetëm pamje në fillim të këtij takimi, ndërsa është bërë e ditur që nuk do të ketë deklarime për media, raporton KP, transmeton Klankosova.tv.

Takimet e këtij komisioni parlamentar me ambasadorë të akredituar në vendin tonë janë të zakonshme.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS