Andi Bushati - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Andi Bushati

Andi Bushati është një gazetar dhe publicist politik shqiptar. Në shkrimet e tij ai dallohet per opinione qe mbeshtesin pikëpamje të majta politike. Bushati është një nga kritikët më të ashpër të liderit të opozitës së sotme në Shqipëri Lulzim Basha.