Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Adriatik Kelmendi

Adriatik Kelmendi u lind më 20 Shkurt 1978 në Prishtinë është moderator, opinionist, gazetar nga Kosova, dhe një si nga gazetarët më të mirë në Kosovë, po ashtu ai udhëheq emisionin Rubikon i cili transmetohet në kanalin televiziv Klan Kosova ku trajtohen tema të ndryshme sociale. Njihet edhe si shkrimtar, autor dhe opinionist.