Knicks e fitojnë derbin e Lindjes ndaj Celtics (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Knicks e fitojnë derbin e Lindjes ndaj Celtics (VIDEO)

NULL NULL
nga Shpend Spahija 28.02.2023 07:55

Në mëngjesin e së martës me kohën tonë lokale, janë zhvilluar 4 ndeshje në NBA ku janë arritur këto rezultate:

Charlotte Hornets vs Detroit Pistons 117-106,

Philadelphia 76ers vs Miami Heat 99-101,

New Orleans Pelicans vs Orlando Magic 93-101 dhe

New York Knicks vs Boston Celtics 109-94.

Në fitoren e gjashtë radhazi të Knicks lider ishte Julius Randle me 23 pikë, 7 kërcime dhe 4 asistime.