15:11, 24 Gusht 2019

Skuadra norvegjeze IK Junkeren ka nënshkruar kontratë me futbollistin Lionel Messi.

Messi është një futbollist 16 vjeçar i cili e ka ndryshuar emrin e tij gjatë kohëve të fundit, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova.

Kjo skuadër e ka zyrtarizuar nënshkrimin e Messit dhe ka bërë shaka duke thënë se tani synon ta nënshkruajë edhe Ronaldon.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë