Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Klubi i La Ligës është i interesuar të nënshkruajë kontratë me David De Gea

NULL NULL
19.09.2023 12:12
David De Gea

Real Betis është i interesuar për të nënshkruar kontratë me ish-portierin e Manchester United, David De Gea.

De Gea është aktualisht lojtar i lirë pasi në verë u largua nga United, raporton Goal.com, transmeton Klankosova.tv

Thuhet se spanjolli refuzoi një ofertën e një klubi nga Arabia Saudite gjatë afatit kalimtar të verës, ndërsa tani është në rrugën e tij të kthimit në La Liga.

 

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.