Kloppi e do Mountin te Liverpooli - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kloppi e do Mountin te Liverpooli

NULL NULL
03.03.2023 14:24
Mason Mount

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, dëshiron që ta ketë në skuadër Mason Mountin.

Mesfushori anglez nuk po bie në ujdi me Chelsean për zgjatje të kontratës, andaj mund të largohet nga “Stamford Bridge”.

Rivalët e të Kaltërve po e monitorojnë situatën e tij në ndërkohë, dhe mund të bëjnë një ofertë për të riun.