Klopp vitin e kaluar: Ku është finalja vitin e ardhshëm? Stamboll? Rezervoni hotelin - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Klopp vitin e kaluar: Ku është finalja vitin e ardhshëm? Stamboll? Rezervoni hotelin

NULL NULL
21.02.2023 23:22

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, pas finales së humbur në Ligën e Kampionëve në vitin e kaluar, pati deklaruar që tifozët të bëhen gati për të rezervuar hotelet në Stamboll, për finalen e këtij viti në Ligën e Kampionëve.

Por duket se kjo deklaratë do bie shumë shpejt poshtë, pasi Liverpooli pësoi një humbje të thellë sot, nga Real Madridi, me rezultat 5-2, dhe do ta ketë shumë të vështirë rikthimin, pasi i duhen tre gola vetëm për ta dërguar ndeshjen në vazhdime.

“Ku është finalja vitin e ardhshëm? Stamboll? Rezervoni hotelin”, pati thënë Klopp.

Ndeshja kthyese do të zhvillohet më 15 mars në “Santiago Bernabeu”.