Klopp ndjehet keq për Chelsea - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Klopp ndjehet keq për Chelsea

NULL NULL
nga Shpend Spahija 30.04.2023 12:53

Një nga rivalët e Liverpool dhe Jurgen Klopp, Chelsea, po kalon në krizë këtë sezon dhe trajneri gjerman ka dhënë një mendim për këtë situatë në “Football Daily”.

“Ndjej pak keqardhje për Chelsea por është mirë që të kuptohet se nuk mund të sjellësh shumë lojtarë të mirë në një vend dhe ajo të funksionojë. Nuk mund të krijosh dy ekipe. Duhet të krijosh marrëdhënie në ekip”, tha Klopp.

Chelsea është në pozitën e 12 me 39 pikë të grumbulluara pas 32 ndeshjeve në “Premier League” këtë sezon.

 

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iO