14:40, 29 Maj 2020

Trajneri i Liverpool-it, Jurgen Klopp, ka folur me Kalidou Koulibaly-n për mundësinë e transferimit të tij te Liverpool, raporton Le10Sport.

Të Kuqtë thuhet se e kanë shënjestruar mbrojtësin e Napolit për stinorin e ardhshëm, me synimin që ta bëjnë një dyshe të çelikut në qendër të mbrojtjes bashkë me Virgil van Dijk.

Së fundi flitet që Klopp kishte kontaktuar edhe personalisht me Timo Werner-in, si dhe thuhet të ketë raport të afërt edhe me Kylian Mbappe-në.

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë