Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kllokoqi flet për shërimin e komplekseve përmes intervenimeve të kirurgjisë (VIDEO)

NULL NULL
23.04.2023 13:00
Adem Kllokoqi

Kirurgu, Adem Kllokoqi sot ishte i ftuar në emisionin “Shija e Anës”.

Ai foli për intervenimet në pjesë të ndryshme të trupit.

Kllokoqi është shprehur se tashmë është shumë e thjeshtë të eliminohen komplekset.

Për më tepër klikoni në linkun më poshtë:

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.