Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Klipi që tregon përplasjen në mes Shqipës dhe Bucit (VIDEO)

NULL NULL
20.11.2023 22:01
shqipja

Shqipja dhe Buci kanë pasur shumë përplasje gjatë javës.

“Na tranove, ma e meçmja këtu”, i ka thënë Buci, Shqipes.

“Unë jam e mençur”, ia ka kthyr Shqipja.

Sonte në natën ‘Prime’ është shfaqur klipi i përplasjes së këtyre të dyve.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.